Vítejte!

Jsme zpátky z Indie.
Více na ejhlevejlet.tumblr.com

Kontakt

Drahotěšice 15
Hluboká nad Vltavou
37341
divadlojatojsem@gmail.com
Vítězslav Marčík ml.
tel.:777655395
Eva Marčíková ml.
mobil: 773586747
Jaroslav Marčík
mobil: 608523005


Slovo Vaše

NOVÝ PŘÍSPĚVEK
Jméno Email
Ili

Ještě jednou Vám mnohokrát děkuji za dnešní představení Malý princ v Opočně. Pro mne úžasný a silný zážitek. Malý princ je mou nejoblíbenější knihou dlouhá léta a Vaše skvělé ztvárnění mě neskutečně dostalo, dojalo (nemohla jsem ani mluvit, jak jste viděl :) ) Úžasný výkon, krásné zpracování, nemám slov. Obrovská poklona. Moc děkuji a přeji mnoho ulspěchů.

Lucie P.

Víťo, děkuji za Vaše dnešní představení Pinocchio v Jaroměřicích nad Rokytnou. Všech "mých" 20 dětí bylo nadšených. Ještě dvě hodiny po představení (v autobuse - cestou domů) rozebírali dobrodružství dřevěného panáčka i ti největší raubíři a trvali na tom, že si musíme ve škole před koncem školního roku o Pinocchiovi ještě přečíst a popovídat. Není jednoduché děti v době, kdy většinu času tráví u blikajících obrazovek, zaujmout a strhnout. Vy to dokážete. Držím palce, ať Vám i Vašemu kolegovi nadšení vydrží.

zapezpecte

<script type="text/javascript">alert("Chrante se pred XSS")</script>

babí Helí

Děkuji, děkuji, žiji z Vašich představení stále a ještě dnes se směji, ale nejsem to já, ale má vnoučata se stále ptají, kdy už bude Letní Letná. Vždy, když bylo Vaše představení jsme tam byli. Při posledním představení jsem požádala o vizitku a pozvání na chalupu, která je o samotě u Třeboně, tak pozvu všechny dětičky ze všech samot. Neskutečný zážitek.Píši později, tak doufám, že budete mít termín na 1. nebo 2.7.

<< < 1/28 přejít na stranu     jdi!   > >>
Smislsoft