Vítejte!

Jsme zpátky z Indie.
Více na ejhlevejlet.tumblr.com

Kontakt

Drahotěšice 15
Hluboká nad Vltavou
37341
divadlojatojsem@gmail.com
Vítězslav Marčík ml.
tel.:777655395
Eva Marčíková ml.
mobil: 773586747
Jaroslav Marčík
mobil: 608523005


O nás

Vážení čtenáři či čtenářky, babičky a dědečci, posluchači či – ky a i Vy, co jste se sem jen náhodou dostali, máme tady pro Vás něco o nás.

Jsme potulné loutkové divadlo! (to jste nečekali)

Vznikli jsme na podzim roku 2007, kdy jsme se začali ve třech (tehdy s námi jezdil i náš kamarád Slávek, na kterého můžete narazit v našich odkazech. Ano, ten kejklíř Slávek!) pohybovat po třech až šesti kolech s naší první pohádkou ,,Královská moudrost,,. Tato pohádka nám vyrostla do obřích rozměrů, ale my se nezalekli a posilovali ve školách, školkách, divadlech, parcích, ulicích, kulturních domech, statcích, stadiónech, festivalech či ... ÚÚÚAAAA

S předsevzetím udělat pro příště menší a lehčí pohádku, jsme na podzim příštího roku vytvořili ještě větší představení ,,Pinocchio,,. A hned na to nádherný ,,Vánoční příběh,,. Nádherný proto,
že kromě toho, že je to kvalitní představení je taky skladné. Ne však lehké! Protože, jak mohou pořadatelé, přátelé a často i diváci na vlastní kůži pocítit, my lehké umění rozhodně neděláme!
A tak to jde s námi BOHU-žel nebo BOHU-dík i nadále.

Ve volných chvílích se pak věnujeme či pracujeme jako metači, uklízeči, kavárníci, kopáči, uvaděči, brouci pytlíkové a Adam Berger, tedy on sám, pak jako kovář na volné noze (bez kovárny, boty má těžké, pěkně utažené). Zazvonil zvonec a pohádky je konec! Děláme si srandu! Ještě jsme neskončili!

Přejeme vám krásné chvíle zde, kdekoli jinde.
Jóó a taky štěstí, hodně jídla a pití, hezké oblečení, novou televizi, velký bazén a taky to zdravíčko aby sloužilo ... a ještě... Jak už to tak bývá, jako mnozí nevíme, kdy máme přestat!

Smislsoft